30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017 w dniach od 12 do 14 września br.

12 września odbędą się w Bielsku-Białej największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Będzie to jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Na targach będzie można zapoznać się z najnowszymi maszynami i urządzeniami oraz technologami i usługami dla mocno inwestującej i modernizującej się energetyki i podyskutować na ich temat z przedstawicielami ponad 700 wystawców z 20 krajów Europy i Azji.

Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Najbardziej innowacyjne produkty zostaną zapewne zgłoszone przez wystawców do konkursu „na szczególnie wyróżniający się produkt”, w którym można zdobyć bardzo prestiżowe wyróżnienia.
Jak co roku, targom towarzyszyć będą konferencje oraz prezentacje i seminaria promocyjne. Szczególne zainteresowanie pierwszego dnia wzbudzi zapewne konferencja „Perspektywy rozwoju elektroenergetycznej infrastruktury sieciowej” z udziałem najpoważniejszych inwestorów w energetyce. Natomiast trzeciego dnia targów rozpocznie się konferencja „Technika prac pod napięciem w przemyśle”, która jest kierowana przede wszystkim do przedstawicieli energetyki przemysłowej. Ważną informacją dla wystawców jest uznanie przez Prezes Urzędu Patentowego targów ENERGETAB 2017 za „wystawę publiczną”, dającą pierwszeństwo do uzyskania prawa ochronnego. Z satysfakcją dowiadujemy się, że podczas targów niektórzy nasi wystawcy planują specjalne spotkania z klientami dla uczczenia obchodzonych w tym roku jubileuszy.

Zachęceni sukcesem w ubiegłym roku, także podczas tegorocznej edycji targów niektórzy wystawcy zapraszają zwiedzających do wzięcia udziału w konkursie multimedialnym, nagradzającym wiedzę o danym wystawcy i oferowanych przez niego produktach.