W roku 2015 firma Becker poszerza swoje portfolio, wprowadzając na rynek nową serię dmuchaw bocznokanałowych SV, reprezentowanych przez 7 kompaktowych modeli o wydajnościach w zakresie od 65 do 1240 m3.

Nowa seria dmuchaw bocznokanałowych SV od firmy Becker

Nowe dmuchawy bocznokanałowe są efektem współpracy działu R&D z renomowanymi partnerami oraz uczelniami technicznymi i zostały zaprojektowane ze szczególnym naciskiem na niskie zużycie energii dla określonej wydajności. Nowa seria oferuje zwiększony przepływ powietrza przy  zastosowaniu tej samej mocy silnika, gwarantując jednocześnie niską temperaturę powietrza na wydechu. Zainstalowane silniki dostępne są w 11 różnych wariantach mocy i charakteryzują się wysoką sprawnością.

Nowe dmuchawy bocznokanałowe SV mogą być wyposażone w szereg opatentowanych akcesoriów, m.in. zintegrowane zawory bezpieczeństwa próżni i ciśnienia oraz zewnętrzne tłumiki hałasu dopasowane do instalacji klienta. Podwojona powierzchnia zintegrowanego filtra na ssaniu zapewnia wydłużenie okresu jego eksploatacji, a przeźroczysta obudowa ułatwia ocenę stanu zużycia. Dodatkowo oferowane są także wersje wyposażone w przetwornice częstotliwości VariAir Unit, które znacząco podnoszą parametry bocznokanałowych kompresorów i pomp próżniowych oraz pozwalają utrzymać ciśnienie i wydajność na stałym, wymaganym poziomie, minimalizując jednocześnie koszty zużycia energii. Poza standardowymi akcesoriami istnieje możliwość poszerzenia rozwiązań produktowych i wprowadzenia wersji specjalnych dostosowanych pod konkretne wymagania użytkownika.

Nazwa firmy:
Becker Polska Sp. z o.o.

tel. (65) 511 41 70

e-mail: info@becker-polska.com

www: http://www.becker-polska.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij