System GlobalCore firmy Parker Hannifin, obejmuje pięć węży hydraulicznych i dwie serie złączek, co znacząco zmniejsza złożoność konstrukcji i potrzebę obsługi.

System węży i złączek GlobalCore™ Parkera

Zaprojektowany, aby sprostać najczęściej stosowanym w przemyśle wartościom stałego ciśnienia roboczego system GlobalCore jest skonstruowany i przetestowany zgodnie z ISO 18752. Dzięki testom dwukrotnie przekraczającym wymagania tej normy pewnym jest, że węże GlobalCore mogą pracować w trudnych warunkach i w dynamicznych aplikacjach.

GlobalCore rozszerza ofertę parkerowskich węży zgodnych z ISO 18752 zapewniając dostępność węży w najistotniejszych rozmiarach i zakresach ciśnień – od 21,0 MPa (3000 psi) do 42,0 MPa (6000 psi), rozmiary -4 do -32.

System GlobalCore cechuje prostota - tylko pięć węży do wyboru, dobieranych w oparciu o ciśnienie robocze. Wybór złączki jest jeszcze prostszy – w grę wchodzi seria 43/48 lub seria 77, zależnie od wybranego węża i ciśnienia roboczego.

Parkerowska konstrukcja węża sprawia, że promień gięcia jest o połowę mniejszy niż promień gięcia zwykłego węża, co czyni sam montaż i operowanie wężem o wiele łatwiejsze. System GlobalCore jest kompatybilny z rodziną zakuwarek Parkrimp Parkera i elementami No-Skive, z pokryciem bardzo odpornym na ścieranie, zapewniając użytkownikom mniej przestojów i dłuższe okresy między kolejną wymianą.

Nazwa firmy:
Parker Hannifin Sales Poland Sp. z o.o.

tel. + 48 22 573 24 00

e-mail: warszawa@parker.com

www: http://www.parker.com


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij