Zestaw ściągaczy do łożysk TP150 oraz nabijaków FT33 to nieodzowny element działu utrzymania ruchu.

Ściągacze do łożysk TP150 i nabijaki FT33

Ściągacze wewnętrzne TP150 umożliwiają profesjonalny demontaż łożysk kulkowych, uszczelnień gumowych z łożysk oraz pierścieni uszczelniających wał, niezależnie od pozycji montażowej (wał lub ślepe gniazdo). Wykonane są z dobrej jakości stali, co eliminuje ryzyko uszkodzenia któregoś z elementów.  W walizce znajduje się 6 kompletów ramion o różnych wielkościach, zależnie od rozmiaru wałka – obsługiwany zakres średnic to 10 – 100mm. Oprócz tego są 2 śruby wspierające (M12 i M16) do których mocowane są ramiona, a także młotek udarowy, za pomocą którego łożysko lub uszczelnienie jest wybijane. W sytuacji, w której dostęp do wałka jest utrudniony, można skorzystać z podkładek wspierających, które wówczas go imitują.
W zestawie znajdują się także specjalne wkręty, które służą do demontażu uszczelnień z łożysk lub pierścieni uszczelniających, tzw. simmeringów – jest to szczególnie przydatne w przypadku ślepych gniazd.
Całość dopełniona jest tabelką doboru odpowiedniej wielkości elementu, w zależności od rozmiaru demontowanego łożyska.

Zestaw nabijaków FT33 umożliwia montaż różnego typu łożysk o średnicy wewnętrznej 10 - 50mm.
Jest idealnym uzupełnieniem zestawu ściągaczy TP150.
Dzięki super płaskiej powierzchni pierścieni do nabijania, przylegają one do łożyska na całej powierzchni, a siły przenoszone są równomiernie, co pozwala uniknąć ryzyka uszkodzenia łożyska poprzez błędny montaż, np. jego przekoszenie.
W komplecie znajdują się 33 pierścienie udarowe, 3 tuleje do nabijania, młotek bezodrzutowy, a także tabela doboru odpowiedniego elementu dostosowanego do średnicy zewnętrznej łożyska.

Nazwa firmy:
Simatec Ag

tel. +41 (0)32 636 50 00

e-mail: welcome@simatec.com

www: https://simatec.com/


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij