Tegoroczne Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON, które odbyły się 25 28 marca, stały pod znakiem jubileuszu 20. edycji wydarzenia.

Pod dachem warszawskiego Centrum EXPO XXI swoje osiągnięcia w zakresie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki prezentowało 300 wystawców, reprezentujących 650 firm. Podczas targów AUTOMATICON przyznano również prestiżową nagrodę w postaci Złotych Medali. Uhonorowano firmy: Bosch Rexroth Sp. z o.o. za interfejs Open Core Engineering, C&C Partners Telecom Sp. z o.o. za kamerę Corsight COL6270, Comau Poland Sp. z o.o. za robota przemysłowego Racer 7-1.4, Fanuc Robotics Sp. z o.o. za sterowanie Fanuc 30iB, Gazopomiar za jednostkę sterującą Sigma Control L, TEL-STER Sp. z o.o. za integrowany system dyspozytorski TelWin IDS.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij