29 i 30 października 2014 specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci utrzymania ruchu spotkali się w nowym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – miejscu sprzyjającym robieniu dobrych interesów.

29 i 30 października 2014 specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz eksperci utrzymania ruchu spotkali się w nowym Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – miejscu sprzyjającym robieniu dobrych interesów. Udział w imprezie był okazją do poznania najnowszych technologii, wymiany informacji oraz nawiązania i podtrzymania kontaktów biznesowych.

Celem targów SyMas jest przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, obróbką, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem proszków, granulatów, kruszyw i innych szeroko pojętych materiałów sypkich i masowych. Natomiast na targach Maintenance można zapoznać się z rozwiązaniami technologicznymi, wykorzystywanymi w działach Utrzymania Ruchu.

Tegoroczne targi były rekordowe – odnotowały ponad 50% wzrost liczby wystawców. Zgromadziły najlepszych specjalistów z ponad 150 firm m.in. z Polski, Francji, USA, Szwecji, Danii, Czech i Belgii. Organizatorzy przygotowali również specjalne narodowe pawilony wystawców z Niemiec i Holandii.

Szczególną uwagę odwiedzających targi zwróciła Strefa ATEX, obejmująca zarówno ofertę zabezpieczeń stosowanych w strefach zagrożonych wybuchami, prezentowaną na stoiskach wystawców, jak i w ramach seminariów. Drugą ze stref prezentowanych na Targach była STREFA OUTSOURCINGU, gdzie wystawcy prezentowali usługi serwisowe, doradcze oraz szkoleniowe w zakresie utrzymania ruchu.

Gośćmi targów były w większości osoby podejmujące kluczowe decyzje w przedsiębiorstwach, a przez to mające wpływ na kwestie związane z zakupem nowego sprzętu czy wdrażaniem nowoczesnych technologii. Na targach obecni byli zarówno właściciele i prezesi zakładów, jak również inżynierowie, technolodzy i kierownicy produkcji czy specjaliści ds. technicznych.

Wśród gości ankietowanych podczas targów zdecydowana większość pozytywnie oceniła ofertę prezentowaną na targach doceniając jej kompleksowość i różnorodność. Odwiedzający podkreślali również komfort i estetykę nowej hali wystawienniczej, w której odbyła się impreza.
 
Program towarzyszący
Targi to okazja do zdobycia przydatnej wiedzy praktycznej z tzw. „pierwszej ręki”. Wszystko to za sprawą seminariów learnShops™, które jak co roku cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wykłady i prezentacje przygotowane przez zaproszonych specjalistów charakteryzowały się wysokim poziomem merytorycznym.
W ramach targów MAINTENANCE organizatorzy kontynuowali projekt szkoleniowy pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu. Tegoroczna edycja odnotowała ponad 100% wzrost liczby słuchaczy gromadząc ponad 130 osób chcących pogłębić wiedzę dotyczącą dobrych praktyk produkcyjnych i inżynierskich w działach produkcji i utrzymania ruchu.

Targom SyMas jak co roku towarzyszyła kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji: Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich organizowana przez wieloletniego partnera targów - magazyn Powder&Bulk.

Targi SyMas i Maintenance to impreza zyskująca sobie z roku na rok coraz większe grono zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Świadczy to o potrzebie ściśle branżowego spotkania ukierunkowanego przede wszystkim na nawiązywanie kontaktów biznesowych i poszerzanie wiedzy o nowościach produktowych i technologicznych. Mamy nadzieję, że kolejna edycja targów, która odbędzie się 6 i 7 października 2015 w EXPO Kraków również spełni oczekiwania wystawców i odwiedzających.

Więcej informacji


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij