Konferencja „Laboratorium motywacji – receptura na zyski” to wydarzenie organizowane przez Instytut Doskonalenia Produkcji, które odbyło się 16 września 2014 r. Spotkanie zostało zorganizowane na Wydziale Architektury w Gliwicach.

W trakcie trwania wydarzenia można było wysłuchać prelekcji wybitnych znawców motywacji w biznesie oraz uczestniczyć w dedykowanych warsztatach tematycznych. Jarosław Juśkiewicz z Qway Group wystąpił z prezentacją pt. „Rzeczywistość jest negocjowalna! Czyli psychologia sprzedaży w praktyce”. Kuba Nagórski z agencji kreatywnej „Kręci się” przedstawił receptę na długowieczność w biznesie, mówiąc o marce osobistej, a Tomasz Król z IDP analizował największą siłę motywacji. Bartek Popiel z bartekpopiel.pl wspólnie z uczestnikami zastanawiał się, jak zaprzęgnąć swoje mocne strony do tego, by pracować mądrzej i zarabiać więcej. Konferencję zakończył Paweł Tkaczyk z agencji reklamowej Midea swoim wystąpieniem pt. „O mówieniu do słonia, czyli czego nie wiesz o motywacji”.

Konferencję swoim patronatem objęło czasopismo "Utrzymanie Ruchu".

ZOBACZ RELACJĘ Z WYDARZENIA I WYSŁUCHAJ WYWIADÓW Z PRELEGENTAMI!


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij