TPM bez tajemnic – z nami rozwiążesz wszystkie trudności - Utrzymanie Ruchu

Wakacje to nie czas lenistwa! Dzięki współpracy kwartalnika Utrzymanie Ruchu z firmą szkoleniową WoMa Solutions możesz wykorzystać okres letnich upałów na aktywne szkolenie bez wychodzenia z domu.

Total Productive Maintenance nie ma przed nami tajemnic. Wspólnie chcemy je odkryć także dla Ciebie. Przez 8 tygodni prezentujemy aż 24 odcinki videobloga świetnego szkoleniowca Wojciecha Mączyńskiego. Opowiemy o skutkach błędnego zarządzania UR, przedstawimy, jak analizować wskaźniki MTBF i zadamy sobie pytanie, dlaczego TPM może kończyć się porażką. Zapraszamy na naszą stronę internatową. Kliknij w zakładkę URvideo i zyskaj cenną wiedzę.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij