Blisko 1000 wystawców i firm reprezentowanych z 27 krajów, 17 893 zwiedzających. W ciągu czterech dni targów można było zobaczyć najnowocześniejsze maszyny, innowacyjne rozwiązania oraz spotkać tuzy polskiej i światowej branży przemysłowej.

Pobierz: Raport

Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom, tak licznie przybyłym do Poznania, za przygotowanie arcyciekawych, pełnych innowacyjnych rozwiązań ekspozycji i prezentację produktów najwyższej klasy.  Wyrażamy przekonanie, że dzięki Wam, targi ITM Polska były dla odwiedzających kuźnią technologicznych inspiracji.

Dziękujemy również wszystkim osobom, które odwiedziły targi i zapoznały się z prezentowaną ofertą. Wasza obecność sprawiła, że tegoroczną edycję możemy zaliczyć do wielce udanych.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję targów INNOWACJE, TECHNOLOGIE, MASZYNY, która odbędzie się w dniach 5-8 czerwca 2018.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij