W dniach 6-7 czerwca 2017 w Warszawie odbyło się spotkanie MASTERCLASS, dedykowane szefom działów utrzymania ruchu, technicznych, produkcji i BHP

Spotkanie zostało poprzedzone licznymi rozmowami i przygotowane w oparciu o Państwa sugestie dotyczące aktualnych potrzeb i trendów w zapewnieniu bezpieczeństwa maszyn, osób oraz procesu produkcji.

Tematem przewodnim spotkania było projektowanie systemów bezpieczeństwa i ich usprawnień przy uwzględnieniu bieżących potrzeb, trendów na rynku i rozwoju technologicznego.

Omówione zostały przede wszystkim rozwiązania techniczne i organizacyjne dla zapewnienia bezpieczeństwa i wciąż żywy temat dobrych praktyk w zarządzaniu podwykonawcami. Podjęliśmy również coraz bardziej realną ideę Przemysłu 4.0. Niezależnie od stopnia rozwoju przedsiębiorstw i zastosowanych systemów bezpieczeństwa maszyn, warto było podjąć dyskusję, jak przygotować zakład pod tym kątem.

Spotkanie połączone było ze zwiedzaniem świetnie zarządzanego zakładu Faurecia Automotive S.A. w Grójcu. Bardzo dziękujemy Zarządowi Zakładu   za profesjonalne i miłe przyjęcie oraz umożliwienie zapoznania się z efektywnymi praktykami w zakresie bezpieczeństwa.

Konferencja uzyskała bardzo pozytywne opinie zarówno w aspekcie merytorycznym, jak i organizacyjnym. Bardzo dziękujemy Uczestnikom i Prelegentom za aktywny udział i wspólnie stworzoną miłą atmosferę.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij