6 czerwca w firmie B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. miał miejsce maraton programowania - hackaton, podczas którego uczestnicy w grupach rozwiązują problematykę zwiazaną z programowaniem.

W projekt zaangażowali się pracownicy firmy z działu wsparcia technicznego ze wszystkich polskich oddziałów (Szczecin, Warszawa, Kraków, Poznań). Inżynierowie wybrali spośród siebie czterech przedstawicieli, którzy w dniu wydarzenia przedstawili tematykę zagadnień do rozwiązania: Konfiguracja testu serwera GIT (BitBucket), Konfigurator numerów telefonów dla FCN, Logger dla błędów napędów oraz DIAGNOSTIC TOOL. Po podzieleniu się na cztery grupy przystąpili do działań, które miały na celu rozwiązanie zagadnień odpowiadających bieżącym potrzebom firmy i jeszcze większemu usprawnieniu jej funkcjonowania.

Mimo biurowego charakteru, wydarzenie odbyło się w atmosferze przyjacielskiej burzy mózgów, której towarzyszył drobny poczęstunek. - Pomysł bardzo dobry, możliwość popracowania wspólnie z osobami z innych biur, cenna wymiana doświadczeń – podsumował Piotr Opieka, inżynier warszawskiego oddziału B&R. Hackaton stał się okazją do integracji całego zespołu, nie tylko w obrębie pracy grupowej. - Bardzo fajna, luźna atmosfera – wspominał Mateusz Owczarczak, - Podobał mi się klimat luźnego programowania – skomentował Marcin Kotlarek.

Załoga z entuzjazmem oceniła spotkanie, wyciągajac również wnioski na przyszłość, z propozycjami jeszcze lepszego zorganizowania podobnego wydarzenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij