Nowy tryb blackout firmy B&R ustanawia kolejny standard w zakresie integracji technologii bezpieczeństwa. Funkcja umożliwia nieprzerwane działanie aplikacji bezpieczeństwa w przypadku awarii sieci lub głównego sterownika.

Zapewnienie maksymalnej dostępności aplikacji bezpieczeństwa nie wymaga już stosowania kosztowych rozwiązań opartych na zasadzie nadmiarowości.

Tryb blackout jest obsługiwany przez nowe sterowniki bezpieczeństwa  SafeLOGIC X20SL8101 i moduły SafeIO z technologią reACTION. Dzięki trybowi blackout, aplikacje w systemach niższego poziomu są wykonywane nawet po wystąpieniu awarii sieci. Przykład: mimo awarii sieci, nadal możliwe jest otwarcie prasy, co pozwala zapobiec obrażeniom i szkodom materialnym.

Tryb blackout umożliwia również uruchomienie aplikacji po włączeniu zasilania i wykonywanie funkcji bezpieczeństwa nawet przy braku połączenia sieciowego.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij