Intuicyjny interfejs Comau dla programowania robotów na twoim tablecie.

Rynek elektroniki dla firm i branży rozrywkowej jest przepełniony smartphonami i tabletami. Te urządzenia są obecne w naszym codziennym życiu, a dla coraz większej liczby ludzi staje się najlepszym sposobem do komunikacji międzyludzkiej. W odpowiedzi na ten trend, Comau rozwinęło swoją aplikację na Androida do wykonywania operacji „pick and place” w całkowicie nowy sposób, w oparciu o filozofię łatwości użycia.
Zwykle, programiści robotów to wykwalifikowani technicy, którzy używają panelu programowania, aby wchodzić w interakcję z robotem. Comau pragnie zmienić to podejście, dzięki umożliwieniu naszym klientom, bardziej intuicyjnej, łatwiejszej i szybszej możliwości do kontroli robota za pomocą tabletu z Androidem!
Korzyści z PickAPP:

•  Intuicyjny interfejs inspirowany klientami z branży elektroniki, telefonów komórkowych i tabletów
•  Program gotowy w mniej niż 15 minut bez specjalistycznej znajomości języków programowania
•  Brak potrzeby posiadania urządzenia dedykowanego dla każdego robota (tablet może być używany dla wielu robotów i viceversa)
•  Komunikacja bezprzewodowa


https://www.youtube.com/watch?v=ssjxNIbba14

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij