Drinktec 2017. B&R zaprasza na swoje stoisko - Utrzymanie Ruchu

Technologia transportu cieczy z dużą prędkością i bez rozlewania oraz inne innowacje B&R.

Na tegorocznej wystawie drinktec, 11-15 września, firma B&R zaprezentuje na stoisku 328 w hali A3, możliwości najlepszego wykorzystania inteligentej produkcji. Inżynierowie przedstawią producentom napojów i płynnych produktów spożywczych technologię SuperTrak, system szybkiego i bezrozlewowego transportu z możliwością szybkiej zmiany konfiguracji.

Wysoka prędkość bez rozlewania
SuperTrak to łatwy w obsłudze system transportu, oparty na silniku liniowym, wyposażony w technologię przeciwdziałania wstrząsom i ruchom cieczy. Zapobiega to przelaniu się cieczy podczas transportu i pozycjonowania, a także umożliwia napełnianie przy dużej prędkości. Niezależne wózki SuperTrak umożliwiają dostosowywanie systemu do różnych produktów przy minimalnym czasie przestojów.

Ułatwiona obsługa paneli HMI opartych na technologii web
Warto zwrócić uwagę na technologię mappView, która z poziomu środowiska inżynieryjnego, pozwala łatwo tworzyć rozbudowane wizualizacje oparte o HTML, CCS i JavaScript, nie wymagając przy tym wiedzy z zakresu technologii web-owych. Dzięki systemowi autoryzacji, operatorzy uzyskują łatwy dostęp do zaawansowanej kontroli i diagnostyki - zarówno na panelu dotykowym IP69K, jak i smartfonie lub tablecie.

Gotowy na Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT)
Niezależnie od tego, czy użytkownicy zaczynają inwestycję od podstaw czy planują modernizację w fabryce, na stoisku B&R znajdą inteligente rozwiązania produkcji, które idealnie pasują do ich potrzeb. Dzięki dedykowanej technologii i standardom komunikacji globalnej, jak OPC UA, B&R jest idealnym partnerem do wdrażania rozwiązań Przemysłowego Internetu Rzeczy zarówno w nowych projektach, jak i przy modernizacji istniejących linii.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij