Letnie promocje na kamery termowizyjne oraz wibrometry Fluke - Utrzymanie Ruchu

Pierwsza z promocji dotyczy kamer termowizyjnych serii profesjonalnej Ti450, Ti400, Ti300 i Ti200. W drugiej promocji oferowane są wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES, w cenie obniżonej o 16 proc.

W promocji dotyczącej kamer termowizyjnych Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200 z darmowym obiektywem nabywca może wybrać pomiędzy obiektywem szerokokątnym lub teleobiektywem.
Kamera termowizyjna Fluke Ti450 z funkcją MultiSharp Focus pozwala na wykonywanie ostrych obrazów w polu widzenia kamery, oferuje funkcję SuperResolution (4x więcej pikseli) oraz bezprzewodowe synchronizowanie obrazów z chmurą obrazów z kamery, do których można dołączyć pomiary lub przebiegi pracy. Urządzenie pozwala na nagrywanie wideo, transmisję wideo oraz zdalne sterowanie a dzięki wymiennym obiektywom inteligentnym można osiągnąć bardzo wysoką jakość szczegółów (obiektywy nie wymagają kalibracji).

W drugiej z letnich promocji oferowane są wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES, w cenie obniżonej o 16 proc.

Wibrometr Fluke 805FC z funkcją Fluke Connect ShareLive™ to przyrząd diagnostyczny służący do wykrywania problemów z wibracjami. Pozwala utrzymać kontakt z całym zespołem i zapewnia bardzo dokładne pomiary stanów łożysk, drgań całkowitych oraz temperatury w podczerwieni. Przyrząd ocenia poziom istotności problemu w 4-stopniowej skali i umożliwia kopiowanie danych do komputera w celu późniejszej analizy trendów. Fluke 805 FC mierzy poziom drgań całkowitych w zakresie niskich częstotliwości i wykrywa awarie łożysk w zakresie wysokich częstotliwości. Oprócz podania wartości liczbowej, 805 FC posiada 4-stopniową skalę poziomu drgań całkowitych i stanu łożysk. Dostępna w aplikacji Fluke Connect funkcja historii EquipmentLog™ pozwala redukować czas trwania przestojów oraz koszty z nimi związane.

Drgania mogą być bowiem pierwszym symptomem występowania usterek w maszynach. Pojawiają się i jako pierwsze wskazują na potencjalny problem, zanim jeszcze można zaobserwować inne oznaki nieprawidłowości - wysoką temperaturę, wyższy pobór prądu czy zanieczyszczenia w smarze. Mogą wskazywać na wewnętrzne usterki, takie jak: uszkodzenie łożyska, złe wyważenie, przemieszczenie oraz luzy, które skracają żywotność urządzeń. Dzięki regularnym pomiarom można zdiagnozować nieprawidłowości i przeprowadzić działania naprawcze jeszcze zanim dojdzie do poważnego pogorszenia stanu urządzenia i awarii.

Ponad połowa nieplanowanych przestojów spowodowana jest przez awarie mechaniczne. O ile na żywotność maszyny wpływa wiele czynników, to od wystąpienia pierwszych oznak problemu do awarii mija zaledwie kilka miesięcy. Pomiary drgań pozwalają przewidzieć czy w maszynie może wystąpić awaria. Umiejętność szybkiej oceny wyników oraz podjęcia odpowiednich działań to kluczowe elementy w zapobieganiu przestojom.

Obydwie promocje startują latem, ale będą obowiązywały do grudnia: oferta na wibrometry Fluke 805FC w zestawie z sondą Fluke 805/ES do 15 grudnia, a oferta na kamery Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200 do 31 grudnia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij