Praktycznie i tylko praktycznie – Lean Camp po raz XII - Utrzymanie Ruchu

Już blisko 2 500 uczestników naszych konferencji wypowiedziało się na temat tego, jak możemy lepiej i efektywniej uczyć o lean i motywować do usprawnień.

Skoro mówimy o przemyśle, to w róbmy to w przemysłowych lokalizacjach: w kopalni, na hali produkcyjnej, na stacji kolejki, w muzeum energetyki, czy w industrialnym kompleksie. Skoro mówimy o usprawnieniach, to przestańmy mówić, a usprawniajmy po prostu.
 
Na jedenastu już edycjach przeszliśmy drogę przez prelekcje, warsztaty praktyczne, open space, czy wizyty benchmarkingowe. Tym razem pójdziemy znów o krok dalej. Mamy przyjemność zaprosić Cię do EFEKTywni. Zapytasz zapewne: „Cóż to takiego?”. To największa symulacja produkcji i jej usprawnień z jaką przemysł w Polsce miał do czynienia. To gra strategiczna, w której nawet 90 osób będzie mogło zrobić to, do czego prawdziwi fanatycy ciągłego doskonalenia zmierzają. Będzie mogło zaprojektować swój proces, a później usprawnić go według sprawdzonych metod i najlepszych praktyk. Usprawnić praktycznie i systemowo, a nie na papierze i akcyjnie.

Wiemy, że oczekujecie od nas także refleksji, inspiracji najlepszymi praktykami i warsztatów tematycznych w mniejszych grupach. To również przygotowaliśmy dla Was w drugim dniu wydarzenia.

Zapraszamy! 25-26.10.2017 Kompleks Sztygarka w Chorzowie.

Usprawniamy się dziś dla jutrzejszych Klientów!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij