Różnorodne szkolenia z zakresu najnowszych rozwiązań systemów sterowania i technologii w ramach koncepcji Connected Enterprise.

Warszawa, 24 października 2017 r. – Pierwsza szkoleniowa konferencja techniczna TechED firmy Rockwell Automation w regionie EMEA odniosła wielki sukces.

Wydarzenie, które jest niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, spotkało się z równym entuzjazmem w regionie EMEA – ponad 700 uczestników zapisało się z wyprzedzeniem na liczne szkolenia i wzięło udział w wyjątkowym 3-dniowym spotkaniu.

Wydarzenie TechED, które odbyło się w dniach 17–19 października w Disneyland Resorts® w Paryżu, obejmowało ponad 250 godzin szkoleń, w tym warsztatów, sesji technicznych i dyskusji na temat zarządzania. Uczestnicy nie tylko poznali najnowsze technologie i rozwiązania systemów sterowania, które pozwolą zmaksymalizować proces produkcji i wytwarzania, lecz także podwyższyli swoje kwalifikacje zawodowe.

Wydarzenie TechED, skierowane do użytkowników końcowych, integratorów systemów, dystrybutorów, producentów maszyn i partnerów biznesowych dało możliwość wypróbowania najnowszych produktów i rozwiązań technologicznych firmy Rockwell Automation. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję uczyć się od ekspertów i dowiedzieć się, jak inne firmy rozwiązują powszechne wyzwania związane z produkcją i wytwarzaniem.

W ramach wydarzenia odbyły się także sesje zorganizowane z myślą o informatykach i inżynierach produkcji. Skupiały się one na rozwiązaniach IT/OT w automatyce przemysłowej, w tym mobilności i wirtualizacji, zarządzaniu informacjami i analityce.

Thomas Donato, prezes regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) Rockwell Automation, wyjaśnia powody zorganizowania wydarzenia w Europie.
– Jako firma o globalnym zasięgu jesteśmy zobowiązani oferować naszym klientom na całym świecie, najlepsze możliwe wsparcie i szkolenia, aby pomóc im łączyć ludzi, zasoby i dane w obrębie przedsiębiorstwa. Sukces TechED w USA nie pozostawił żadnych wątpliwości, że również w regionie EMEA jest duże zapotrzebowanie na podobne wydarzenie. Świadczą o tym nie tylko liczni uczestnicy, lecz także pozytywne opinie, które otrzymaliśmy po zakończeniu konferencji.

Doświadczeni pracownicy firmy Rockwell Automation w swoich prezentacjach nie tylko poruszyli wiele istotnych kwestii z branży, lecz także szczegółowo omówili, jak dane stają się niezwykle istotnym narzędziem we wprowadzaniu innowacji i udoskonaleń. Podczas wystąpień przedstawiono także możliwości wykorzystania koncepcji Connected Enterprise oraz nowe trendy technologiczne, takie jak skalowalna analityka przemysłowa i przetwarzanie w chmurze, infrastruktura danych operacyjnych i zarządzanie, transformacja cyfrowa, zdalny dostęp i monitorowanie oraz połączone usługi i rozwiązania.

Program Rockwell Automation PartnerNetwork

Program Rockwell Automation PartnerNetwork oferuje globalnym producentom dostęp do sieci firm, które wspólnie skupiają się na rozwoju, wdrożeniu i wsparciu najlepszych dostępnych rozwiązań w celu osiągnięcia optymalizacji całego zakładu i zwiększenia wydajności urządzeń zgodnie z założeniem zrównoważonego rozwoju.W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij