Schneider Electric zaprasza na bezpłatne szkolenia dla praktyków.

Warszawa, 6 listopada 2017 – Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprasza wszystkich elektroinstalatorów do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach praktycznych organizowanych w ramach cyklu Akademia Elektryka. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 9 listopada w Szczecinie. Kolejne zaplanowane zostały w Lublinie, Toruniu i Rzeszowie.

Akademia Elektryka to cykl bezpłatnych warsztatów dla fachowców. Ich celem jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawnymi i normami technicznymi w zakresie instalacji elektrycznych w budynkach, jak również z zasadami doboru aparatury łączeniowej i zabezpieczającej oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.
Dzięki warsztatom, uczestnicy mają możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z praktyką pod okiem wysokiej klasy specjalistów Schneider Electric. Poza aktualizacją wiedzy prawnej z zakresu elektroenergetyki, uczestnicy wykonają ćwiczenia na konkretnych produktach np. na aparaturze łączeniowej i zabezpieczającej Acti9. Zapoznają się także m.in. z osprzętem elektroinstalacyjnym serii Asfora i Sedna.

– Organizowane przez nas szkolenia przeznaczone są dla praktyków, z wiedzą w zakresie elektroinstalatorstwa, którzy chcą być na bieżąco z wszelkimi nowościami branżowymi oraz produktowymi. Akademia Elektryka to dla uczestników szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, wymianę doświadczeń oraz zdobycie cennej, praktycznej wiedzy od profesjonalnych ekspertów Schneider Electric – mówi Rafał Dynowski,  Inżynier ds. Szkoleń w Schneider Electric.

Najbliższe terminy szkoleń w ramach Akademii Elektryka to:
•    9 listopada – Szczecin
•    23 listopada – Lublin
•    30 listopada – Toruń
•    12 grudnia – Rzeszów

Panel szkoleniowy trwa cztery godziny (11.00 - 15.00). Każdy uczestnik Akademii Elektryka otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz upominki. Aby wziąć udział w spotkaniu należy odwiedzić stronę szkoleń technicznych Schneider Electric: http://bit.ly/AkademiaElektryka_SE i wybrać odpowiedni termin oraz miejsce. Na stronie znajduje się także szczegółowy program warsztatów.

Źródlo: Mondaypr.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij