Dynamizacja obiektów HMI łatwiejsza niż kiedykolwiek.

Firma B&R przedstawia nowy widget w webowej technologii HMI, który ułatwia tworzenie wizualizacji złożonych procesów produkcyjnych z dynamizacją poszczególnych obiektów HMI. Widget "Paper" pozwala użytkownikowi w czasie rzeczywistym animować grafikę SVG w oparciu o dane procesowe.

Konfiguracja animacji z jednego obrazu SVG
Wystarczy przeciągnąć i upuścić nowy widżet na żądaną stronę w aplikacji HMI i skonfigurować ją w tym miejscu. W czasie działania aplikacji, animacja obrazu SVG może być sterowana bezpośrednio z programu. Obracanie, przejścia i ruchy mogą być animowane z jednego obrazu SVG, co zapewnia oszczędność czasu i kosztów niezbędnych do utworzenia sekwencji wielu obrazów.

Zoom wysokiej rozdzielczości
Wśród zalet korzystania z obrazów SVG należy wspomnieć, że odkąd oparte są o grafikę wektorową, zachowują wysoką rozdzielczość bez utraty jakości nawet przy powiększeniu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij