SURET, jeden z liderów rynku usług dla przemysłu, świętuje w tym roku 25-lecie swej działalności.

Z tej okazji SURET zorganizował w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym G2A Arena w Jasionce k/Rzeszowa konferencję dla przedstawicieli fabryk zlokalizowanych w regionie południowym kraju, m.in. w Dolinie Lotniczej.

W piątek 20 października br. zjechało do Jasionki ponad 70 managerów branż produkcji: lotniczej, samochodowej, zbrojeniowej, budowlanej i elektrotechnicznej, a gośćmi honorowymi byli wicepremier Jarosław Gowin i marszałek podkarpacki Władysław Ortyl. W części merytorycznej konferencji wystąpił prof. Witold Modzelewski z prelekcją pt. „Rola państwa w kreowaniu środowiska dla rozwoju gospodarki w kontekście polityki podatkowej”.

Prezes firmy SURET Stefan Bieszczad zaprezentował krótki przegląd dokonań swojego zespołu, podkreślił rolę budowania relacji w biznesie (wielu spośród zaproszonych to obecni klienci SURETU), a przede wszystkim zdefiniował wizję dalszego rozwoju firmy. To dwa kierunki – pierwszy to relokacje i instalacje przemysłowe o zasięgu europejskim i globalnym, a drugi – projektowanie i wdrażanie u klientów nowej logistyki przemysłowej. Warto zaznaczyć, że to dziś świetnie wpisuje się w klimat dynamicznego rozwoju regionu podkarpackiego, gdzie nowe zakłady globalnych marek przemysłowych powstają z niemal dnia na dzień. Firmie SURET życzymy sukcesów na dalsze dziesięciolecia aktywności.

Źródło: Strefa-studio.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij