Wyciek niebezpiecznych cieczy w trakcie napraw maszyn stanowi zagrożenie dla środowiska naturalnego i często powoduje zabrudzenie stanowiska pracy. Skutecznie chroni przed tym mata olejowa MEWA MULTITEX®.

Mata olejowa podkładana pod naprawiane maszyny, urządzenia lub pojazdy, całkowicie zbiera skapujące ciecze, takie jak oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, smary itp. Są one wchłaniane z powierzchni maty i bezpiecznie gromadzone w jej rdzeniu, wykonanym ze specjal-nej włókniny. Dzięki temu powierzchnia maty pozostaje zawsze sucha.

Mata olejowa MEWA MULTITEX® ma wiele zalet i dzięki temu doskonale sprawdza się w warsz-tatach naprawczych i w przemyśle:

-    jest lekka,
-    ma praktyczny format (60 x 90 cm),
-    jest bardzo chłonna,
-    nie jest odpadem.

Pomimo niewielkich rozmiarów i małego ciężaru, mata jest w stanie wchłonąć do trzech litrów cieczy. Jest przy tym bardzo praktyczna w zastosowaniu, bowiem można nią zabezpieczyć również większe powierzchnie wokół naprawianych maszyn i pod nimi, układając maty jedna obok drugiej, co pozwala stworzyć dużą powierzchnię wchłaniającą płynne nieczystości.

Użytkownik otrzymuje matę olejową MULTITEX® w ramach usługi pełnego serwisu firmy MEWA, tzn. w ustalonych w umowie odstępach czasowych brudne maty odbierane są od klien-ta, prane ekologicznie, a w razie potrzeby wymieniane na nowe, a następnie - już czyste - po-nownie dostarczane są klientowi.

Mata nie stanowi przy tym odpadu w rozumieniu Ustawy o odpadach, a usługa pełnego serwisu pozwala zredukować nakłady związane z odpadami i ich usuwaniem. Funkcjonowanie maty olejowej ilustruje film na kanale firmy MEWA na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=vv06hIf0OE0

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij