Firma Fluke przygotowuje event pod hasłem „Wieczór nowości”. Wydarzenie będzie miało formułę transmisji live z fabryki, którą będzie można oglądać 29 listopada na profilu Fluke Polska na Facebooku w godzinach 18:00-20:00.

Podczas transmisji zostaną zaprezentowane najnowsze produkty Fluke, m.in.:

- Fluke T6-1000 - tester dwupolowy z otwartą cęgą, pozwalający mierzyć napięcie bezkontaktowo
- Fluke 1748 - najnowszy analizator w klasie A dedykowany pomiarom jakości energii elektrycznej w zakładach energetycznych
- Fluke 438-II - analizator sieci z funkcją Motor Analyzer, który umożliwia pomiar efektywności przetwarzania energii elektrycznej na mechaniczną w silnikach zasilanych z falowników.

Każde z urządzeń zostanie zaprezentowane podczas realnych pomiarów w industrialnym środowisku.
Więcej szczegółów i możliwość zgłoszenia swojego udziału w evencie, na profilu FB polskiego oddziału firmy Fluke: https://www.facebook.com/events/1959619307697691

Źródło: Lubudubupr.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij