Wykresy informacyjne: Niska cena zakupu nie jest jedyną korzyścią bezsmarowej i bezobsługowej technologii łożysk.

Łożyska ślizgowe wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych, określane również jako łożyska polimerowe, są coraz częściej wykorzystywane w zastosowaniach ruchomych na całym świecie. Wynika to z faktu, że projektanci na całym świecie postrzegają bezsmarowne i bezobsługowe łożyska ślizgowe wykonane z tworzyw sztucznych jako trwałą i ekonomiczną alternatywę dla łożysk metalowych – stosuje się je w rowerach, drukarkach jak również w urządzeniach do napełniania oraz maszynach rolniczych i budowlanych.

Jednym z powodów: łożyska trybopolimerowe umożliwiają obniżenie kosztów zakupu do 40% w porównaniu do ich odpowiedników wykonanych z metalu. Ponadto, umożliwiają one użytkownikom obniżenie kosztów dzięki wyeliminowaniu konieczności zewnętrznego smarowania. W związku z tym, stosowanie dodatkowych smarów zostało wyeliminowane, a okres przestoju maszyn został znacznie ograniczony. Poniższe wykresy informacyjne przedstawiają korzyści związane zarówno z obniżeniem ceny oraz wyeliminowaniem konieczności smarowania.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij