B&R rozpocznie swoją obecność na targach SPS IPC Drives główną odsłoną wydarzenia we wtorek, 28 listopada o godzinie 9:30.

Na stoisku 206 w hali nr 7 eksperci automatyzacji przedstawią rozwiązanie, które będzie miało zasadnicze znaczenie w nadchodzącej erze masowej personalizacji.
- Zrewolucjonizujemy sposób, w jaki produkty przechodzą przez proces produkcyjny - mówi Hans Wimmer Dyrektor Zarządzający B&R.

Na stoisku B&R zostaną również zaprezentowane rozwiązania przemysłowe IoT oraz rozwiązania komunikacji w chmurze. OPC UA TSN umożliwi dostęp w czasie rzeczywistym do systemów zainstalowanych w chmurze. Dzięki perfekcyjnie zaaranżowanym procesom mechanicznym technologia komunikacji pomoże przyspieszyć czas cyklu i zwiększyć wydajność. Jako aktywny członek kluczowych grup projektowych i konsorcjów firma B&R kieruje innowacjami w zakresie standaryzacji i interoperacyjności, które będą miały decydujące znaczenie dla osiągnięcia łączności przemysłowej IoT.

Nowe komponenty technologii mapp
Odwiedzający targi zapoznają się również z najnowszymi dodatkami do platformy technologicznej mapp firmy B&R. Dzięki technologii mapp, programowanie w automatyzacji jest prostsze. Konfiguracja z wykorzystaniem nowej technologii oferuje inteligentne, gotowe bloki oprogramowania do sterowania hydraulicznego i sterowania dźwigami.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij