Najnowsze rozwiązanie przeznaczone do zastosowań laserowych w przemyśle, stworzone dzięki wysokim umiejętnościom i zaangażowaniu inżynierów Comau.

LHYTE to nowatorski modułowy system przeznaczony zarówno dla motoryzacji jak i dla ogólnych sektorów przemysłu (GI). Pozwala to użytkownikom końcowym, na wybranie źródła laserowego światłowodowego, diodowego lub hybrydowego, a tym samym pozwala to na spełnianie coraz bardziej zróżnicowanych i elastycznych potrzeb sektora przemysłowego.

Unikalne rozwiązanie opatentowane przez Comau – LHYTE jest w stanie połączyć potencjał bezpośrednich i światłowodowych źródeł laserowych dzięki modułowej i elastycznej strukturze. Jest dostosowany do każdego zastosowania przemysłowego i umożliwia Comau, zaspokojenie potrzeb rynku, który znajduje się w ciągłej ewolucji, w którym producenci i integratorzy systemów są na stałe wciągnięci w poszukiwanie najwyższych wydajnościowo, wszechstronnych technologii. Ten innowacyjny system jest także wyrazem wysokiej jakości włoskiego designu i rezultatem umiejętności inżynierów dwóch wiodących, światowych firm z branży automatyki przemysłowej.

Autonomiczne źródło laserowe jest rozwiązaniem, które może obsługiwać dowolną aplikację laserową. Spawanie laserowe, lutowanie  czy cięcie nigdy nie było łatwiejsze – dzięki nowemu hybrydowemu rozwiązaniu laserowemu. Dzięki kompaktowej, modułowej konstrukcji, która łączy światłowodowe i/lub diodowe źródło laserowe dla zwiększenia elastyczności, precyzji i szybkości – LHYTE pomaga zmaksymalizować przepustowość i osiąganie celów produkcyjnych za pomocą jednego, łatwego w obsłudze systemu.

Cechy
•    Jedno rozwiązanie dla każdej aplikacji laserowej - spawania, cięcia, lutowania
•    rozwiązanie modułowe dostępne w trzech różnych wersjach - hybrydowej, światłowodowej i diodowej
•    Unikalna, opatentowana architektura łańcucha optycznego
•    Lepsza strategia tworzenia kopii zapasowych zwiększająca niezawodność
•    Zintegrowana chłodnica
•    Stylowa konstrukcja o zmniejszonych gabarytach
•    Uproszczone zarządzanie częściami zamiennymi

Specyfikacja:

 

​Światłowodowe 

Diodowe

Max. moc wyjściowa:

​4000 W

​6000 W

​Jakość wiązki (BPP):

​4 mm * mrad

​60 mm * mrad

Światłowód min.:

​100 µm, NA 0.22

​600 µm, NA 0.22

Zakres długości fali:

​920nm - 1070 nm

​920nm - 1070 nm

Opatentowana technologia laserowa zapewnia optymalną wydajność przy pracy ze złożonymi lub trójwymiarowymi obiektami i zwiększonej odporności spoiny, co pozwala na maksymalizację czasu cyklu i standardów jakościowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij