Monitoring, audyt i poprawa efektywności energetycznej w zakładzie produkcyjnym

Media techniczne stanowią ważny aspekt w każdego rodzaju działalności, zarówno pod kątem krytyczności zachowania ciągłości ich dostaw, jak również z perspektywy ich kosztów. Idąc dalej, mowa tu o kosztach ekonomicznych, mających bezpośredni wpływ na wynik finansowy przedsiębiorstwa, jak również kosztach środowiskowych, tj.: emisji gazów cieplarnianych, produkowanych odpadach, ściekach, itp. W procesie zarządzania mediami i utrzymania kontroli nad ich zużyciem potrzeba zatem bieżących danych nt. ich zużycia, a w dalszej perspektywie narzędzi do ich analizy i konstruowania wniosków, na podstawie których inicjuje się doraźne akcje, jak również długofalowe procesy inwestycyjne.

O doświadczeniach podczas organizowanego przez MOVIDA spotkania MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM opowie Pan Adam Górski, Electrical & Control System Engineer z Mondelēz Polska Production Sp. z o.o. W prelekcji przedstawiony zostanie proces zarządzania energią, wraz z funkcjonującymi systemami, stosowanymi narzędziami, a także przykładami na zwiększanie efektywności wykorzystania energii, jako podstawowego medium w każdego rodzaju działalności produkcyjnej.

Zapraszamy do udziału!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij