Przeglądy okresowe a wykorzystanie mediów - jak koszt przekuć w zysk - Utrzymanie Ruchu

W każdej firmie produkcyjnej maszyny pracujące w zakładzie powinny przynosić zyski przedsiębiorstwu w całym okresie ich użytkowania.

Często Utrzymanie Ruchu kojarzone jest z kosztem. Natomiast „dobre” Utrzymanie Ruchu zawsze podnosi wydajność produkcji, a więc jest zyskiem. Z drugiej strony, „słabe” Utrzymanie Ruchu obniża wydajność produkcji i generuje „utratę wpływów”. Tak więc „utrata wpływów” ma zawsze bezpośredni związek z obszarem kosztów Utrzymania Ruchu.

Podczas styczniowego spotkania MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM w jednej z prelekcji zostanie wyjaśnione ekonomiczne znaczenie utrzymania ruchu.

Robert Taborski, Dyrektor Techniczny lidera branży przekąsek w Polsce przedstawi receptę na organizację „dobrego” Utrzymania Ruchu. W programie wystąpienia:
•    dobre utrzymanie ruchu – korelacja z optymalnym wykorzystaniem mediów technicznych
•    ocena prawidłowości funkcjonowania
•    jak to, co uznawane jest za koszt postrzegać w kategorii zysku
•    optymalizacja kosztowa UR

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij