Dynamiczna moc dodana do serwomotorów od B&R - Utrzymanie Ruchu

Serwomotory 8LS w nowym rozmiarze.

Firma B&R zrobiła kolejny krok w rozwoju serwomotorów 8LS. Trzy nowo zaprojektowane silniki o rozmiarze 5 i długościach A, B i C wypełniają środkowy zakres linii produktów 8LS. W porównaniu do swoich poprzedników oferują one bardziej kompaktowe wymiary i lepszą konstrukcję termiczną.

Wysoka dynamika i wydajność
Nowe serwomotory 8LS są bardzo dynamiczne i oferują wysoki współczynnik przeciążenia momentu obrotowego. Doskonale nadają się do zastosowań takich, jak obróbka tworzyw sztucznych, prasy drukarskie i pompy serwo. Przy średnicy kołnierza 142 mm nowe silniki zapewniają doskonały moment obrotowy. Klienci zyskują otrzymując większą moc przy jednoczesnym ograniczeniu wymiarów. Mogą być łączone z każdą z licznych przekładni z oferty B&R i dostarczane jako wstępnie zmontowane zestawy typu silnik plus przekładnia.

Bezpieczeństwo w standardzie

Wszystkie serwomotory serii 8LS są oferowane z różnymi opcjami cyfrowych enkoderów oraz funkcji bezpieczeństwa. Dla większości prędkości, serwomotory aż do rozmiaru 7 dostępne są również w wersji jednokablowej, która łączy w sobie zasilanie silnika oraz sygnały z enkodera. Ogranicza to do minimum niezbędne okablowanie i znacznie obniża koszty instalacji.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij