B&R stawia na studentów – Uniwersyteckie Targi Pracy - Utrzymanie Ruchu

B&R to firma od lat współpracująca z wiodącymi uczelniami technicznymi w Polsce. Angażujemy się w wiele przedsięwzięć dla studentów, organizujemy między innymi praktyki i staże w biurach B&R oraz u naszych klientów.

Studenci korzystają z doświadczenia wykwalifikowanych inżynierów, zdobywają bezcenną praktyczną wiedzę oraz realizują konkretne projekty.

W ramach kolejnej inicjatywy, firma B&R już w marcu będzie gościła na czterech uczelniach podczas Targów Pracy organizowanych w Warszawie, Szczecinie, Poznaniu oraz Krakowie. Targi Pracy są szczególną okazją do współpracy w zakresie wymiany wiedzy pomiędzy środowiskiem akademickim a działalnością biznesową. Uczestnicy targów będą mogli bliżej poznać ofertę naszej firmy oraz warunki rozpoczęcia kariery zawodowej w B&R. Przedstawimy studentom możliwości aplikowania na praktyki wakacyjne oraz staże, a także jakie dajemy możliwości zatrudnienia pełnoetatowego.

Zapraszamy na prezentacje oraz stoisko B&R:

7 marca - Politechnika Poznańska, stoisko nr 4b.
8 marca - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie.
8 marca - Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, godz.12.10-12.40 w pawilonie A-0 II piętro prezentacja działalności firmy.
14 marca - Politechnika Warszawska, stanowisko A9.

Do zobaczenia!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij