Przemysł drzewny w Polsce pod kontrolą Easy-Laser - Utrzymanie Ruchu

AMC VIBRO, oficjalny przedstawiciel rozwiązań Easy-Laser w Polsce, dostarczyło w minionym roku aż trzy systemy E980 do wiodących firm produkcyjnych oraz serwisowych w przemyśle drzewnym.

Easy-Laser E980 to laserowy system pomiaru i ustawiania maszyn w tartakach, należący do rodziny specjalistycznych laserowych systemów pomiarowych dedykowanych do wybranych gałęzi przemysłu, który pomaga w optymalnym wykorzystaniu maszyn. Dzięki prawidłowemu ustawieniu maszyn systemami pomiarowymi od Easy-Laser możliwe jest utrzymanie wysokiej zdolności produkcyjnej z zachowaniem najwyższej jakości produktu.

Dzięki E980 pomiar i ustawienie takich elementów maszyny jak reduktory, prowadnice, tarcze i brzeszczoty staje się wyjątkowo szybkie i proste. Linia laserowa generowana przez system jest idealnie prosta i stanowi odniesienie do pomiarów na odległości nawet do 40m w wymagających warunkach środowiskowych związanych z dużym zapyleniem. Laser stanowi idealny zamiennik do tradycyjnie wykorzystywanych strun i daje więcej możliwości podczas ustawiania elementów piły. Inwestycja w system zwraca się szybko dzięki mniejszej ilości przestojów produkcyjnych oraz wyższej jakości produktów.

Rozwiązanie E980 może być wykorzystywane zarówno do pił tarczowych i taśmowych, jak również do pomiarów płaskości fundamentu czy prostoliniowości, w czasie instalacji czy serwisu maszyny.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij