Firma Dacpol zaprasza na szkolenie - Utrzymanie Ruchu

Technologia przeciwwybuchowa ATEX – poziom podstawowy. Dyrektywa ATEX 95, ogólny podział i klasyfikacja stref.

Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób rozpoczynających pracę w środowisku zagrożenia wybuchowego lub osób pragnących zorientować się w sposobach ochrony oraz zakresach odpowiedzialności, jakie nakłada prawo w przypadku produkowania wyrobów EX. Szkolenie obejmuje wszystkie zagadnienia poruszane w zakresie urządzeń projektowanych i produkowanych z myślą o pracy w strefach zagrożonych wybuchem.
Szkolenie adresowane jest do producentów, przedstawicieli handlowych, kontrolerów jakości, konstruktorów i użytkowników końcowych.

Termin szkolenia (do wyboru): 11 kwietnia lub 16 maja 2018 r., godz. 9:00-13:00
Miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe DACPOL w Piasecznie, ul. Okulickiego 5j

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/2058197204422091/

Źródło: Dacpol

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij