Konferencja „Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” - Utrzymanie Ruchu

Zapraszamy na specjalistyczną konferencję „Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” – 18 kwietnia 2018, Wrocław.

Już 18 kwietnia w Hotelu Terminal we Wrocławiu odbędzie się bezpłatna Konferencja Techniczna „Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji” połączona z dodatkowymi sesjami warsztatowymi. Intencją organizatorów jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń na temat rozwiązań wspierających optymalizację procesów produkcyjnych w szczególnym uwzględnieniem zastosowania czujników. Czujniki to niezbędny element współczesnej produkcji. Ich zastosowanie umożliwia pomiary będące podstawą prawidłowego funkcjonowania maszyn, urządzeń i całych linii produkcyjnych.

W programie m.in. 14 prelekcji eksperckich, 17 stoisk wystawienniczych producentów i dostawców czujników, 2 praktyczne warsztaty (Rozwiązania do kontroli jakości i identyfikacji produktów oraz Nowoczesne rozwiązania z zakresu diagnostyki maszyn wirnikowych w praktyce), bezpłatna prasa specjalistyczna oraz Imienne Certyfikaty Uczestnictwa poświadczone przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Wybrane tematy prelekcji:
•    Wpływ idei przemysłu 4.0 na rozwiązania z obszaru sensoryki
•    Optyczne systemy bezpieczeństwa w branży produkcyjnej
•    Czujniki do automatyzacji przemysłu
•    Czujniki termowizyjne i ultradźwiękowe
•    Kamery bezpieczeństwa 3D w aplikacjach zrobotyzowanych
•    Pomiary temperatury w przemyśle
•    Nowe podejście do podłączania elementów obiektowych w szafie rozdzielczej
•    Rozwiązania pomiarowe w utrzymaniu ruchu

Zapraszamy do rejestracji online. Liczba miejsc jest ograniczona.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij