Już czas. O Industry 4.0 mówią i piszą wszyscy. Branża huczy od innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyzacji, monitoringu procesów, przewidywania usterek i awarii.

Duże  zakłady produkcyjne  wiodą prym we wdrażaniu innowacji. Za nimi żwawo podążają inne. Są jednak na rynku sceptycy, głównie w środowisku mniejszych przedsiębiorstw, choć nie tylko, którzy z rezerwą  podchodzą 
do  niesprawdzonych wcześniej rozwiązań i pomysłów pozornie z pogranicza nauki i abstrakcji. Automatyzacja to jednak nie abstrakcja, a zestaw działań, algorytmów, urządzeń i zasad, w oparciu o które można stworzyć środowisko efektywne, bezpieczne i czyste. Praca w takich warunkach to przyjemność. Warto też podkreślić fakt,  że nawet w przypadku mniejszych firm inwestycja w automatykę przemysłową ma rację bytu i wbrew pozorom  zwraca się relatywnie szybko.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij