Zadaniem tegorocznej edycji Automotive Production Support było możliwie szerokie spojrzenie na zjawisko jakim jest Przemysł 4.0.

Dzięki obecności wielu partnerów, liderów rynku w zakresie dostarczania zaawansowanych technologii uczestnicy mieli na miejscu doskonałą okazje zapoznać się z działaniem narzędzi wspierających codzienną pracę produkcji.
Dodatkowo zaproponowaliśmy naszym gościom blisko dziesięć specjalistycznych warsztatów tematycznych.

Przyjrzeliśmy się bliżej konkretnym procesom produkcyjnym jak spawanie, druk 3D, obróbka powierzchniowa czy wykorzystanie technologii laserowej. Wśród omawianych tematów znalazły się również prewencyjne utrzymanie maszyn czy logistyka produkcji.

Przy współpracy z jednym z partnerów wydarzenia zaprezentowaliśmy tez uczestnikom model linii produkcyjnej opartej o założenia Przemysłu 4.0.

- Uważam,  że tylko dzięki tak szerokiemu spojrzeniu na potrzeby branży możliwe jest zrozumienie wyzwań przed jakimi stoją polskie firmy produkcyjne. Już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji zamkniętego spotkania menadżerów produkcji Automotive Production Support - mówi Maciej Ratajczak, dyrektor wydarzenia.

Pełna relacja z tegorocznej edycji wydarzenia na stronie: https://production-support.pl/edycja-2018/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij