Wszystkie produkty z rodziny X90 od B&R przeznaczone są do użytku w trudnych warunkach pracy maszyn mobilnych.

Firma B&R postanowiła dodatkowo rozszerzyć swój system sterowania i obsługi I/O X90 o moduł służący do podłączania rozproszonych czujników i siłowników w urządzeniach mobilnych.

Dzięki nowemu kontrolerowi sieci CAN X90 B&R podłączanie rozproszonych czujników i urządzeń wykonawczych do maszyn mobilnych jest znacznie łatwiejsze. Skalowalny system sterowania i obsługi I/O X90 umożliwia efektywne wdrażanie koncepcji automatyzacji w pojazdach budowlanych, rolniczych i miejskich. Zysk z wykorzystania kompleksowego rozwiązania opartego na platformie technologicznej B&R jest nieporównywalny.

Wiele możliwych zastosowań

Kontroler magistrali X90 zawdzięcza swą niezwykłą wszechstronność standardowemu interfejsowi CANopen oraz wielofunkcyjnym kanałom I/O. Wszystkie funkcje są konfigurowane w aplikacji sterującej za pomocą środowiska programistycznego B&R Automation Studio.

Przystosowanie do trudnych warunków eksploatacji

Duża odporność produktów z serii X90, zagwarantowana jest przez obudowę o stopniu ochrony IP69K. Sprawdzają się one w temperaturach od -40 do +85°C (na powierzchni obudowy), są odporne na wibracje, wstrząsy do 50 g, sól, promieniowanie UV i olej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij