Zapraszamy na spotkanie Facility Management 4.0 w zakładzie produkcyjnym.

Efektywny i zintegrowany Facility Management – co to tak naprawdę jest? Cechy i obszary rozwiązania zintegrowanego - jak do tego podejść? Jak zbudować zintegrowane rozwiązania, czy jak wdrożyć (modernizować) narzędzia IT? Co ja z tego będę miał po wdrożeniu? Na oraz inne pytania związane z zintegrowanymi rozwiązaniami IR wspierającymi obszar Facility Managemenet, odpowie Pan Robert Duszka, Dyrektor ds. Projektów Badawczych w NMG S.A. podczas spotkania FACILITY MANAGEMENT 4.0 W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM (5-6-7 czerwca 2018 r., Warszawa). Case study zrealizowane w oparciu o Platformę ERCO.Net.

Więcej informacji na stronie projektu: http://movida.com.pl/wydarzenia/facility-management-40-w-zakladzie-produkcyjnym-czerwiec-2018

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij