Firma Fluke przygotowała na „sezon przedwakacyjny” dwie promocje dotyczące kamer termowizyjnych.

Jedna z nich - „Uzyskaj więcej za mniej” - pozwala kupować wyższe modele kamer z serii użytkowej i serii profesjonalnej w cenie modelu niższego. Z kolei w ramach drugiej akcji, prowadzonej pod hasłem „Skoncentruj się na tym, co ekstremalne”, przy zakupie kamery z serii profesjonalnej firma oferuje za darmo przeznaczony do niej teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny.

W promocji „Uzyskaj mniej za więcej” oferowane są kamery z serii użytkowej, oraz kamery z serii profesjonalnej. Za cenę niższego modelu zakupić można model wyższy, spośród kamer: TiS55, TiS60, TiS65, TiS75 (seria użytkowa) albo Ti300 lub Ti400 (seria profesjonalna).

Akcja promocyjna „Skoncentruj się na tym, co ekstremalne” dotyczy z kolei szerokiej palety kamer z serii profesjonalnej: Ti450, Ti400, Ti300 lub Ti200. Przy zakupie którejkolwiek z tych kamer, kupujący otrzymuje darmowy teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny (do wyboru). 

- Zastosowana w kamerach Fluke technologia MultiSharp Focus pobiera wiele obrazów w podczerwieni i łączy je w jeden skupiony obraz, dodatkowo technologia automatycznego ustawiania ostrości LaserSharp pozwala uzyskać większą dokładność dzięki wykrywaniu celów za pomocą lasera, który oblicza i wyświetla odległość do celu. W zestawach promocyjnych oferujemy teraz inteligentne obiektywy, które – bez kalibracji - pozwalają jeszcze bardziej zwiększyć ostrość i osiągnąć pożądany kąt widzenia - mówi Krzysztof Stoma, Field Marketing Manager, Fluke Europe B.V.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij