WARSZAWA, 12 czerwca 2018 – Ponad 400 profesjonalistów z branży produkcyjnej wzięło udział w Automation University, dwudniowym wydarzeniu organizowanym przez Rockwell Automation, obejmującym sesje edukacyjne, praktyczne warsztaty i demonstracje.

Wiodącym tematem rozmów podczas tegorocznej edycji była wizja The Connected Enterprise w odpowiedzi na postulaty IV rewolucji przemysłowej oraz jej praktyczny wpływ na sektory wielu branż przemysłu. Omawiano proces cyfrowej transformacji, kwestie bezpieczeństwa i cyberbezpieczeństwa, tak ważnych w coraz bardziej zautomatyzowanych zakładach pracy. Goście mogli też zapoznać się z przykładami wdrożeń w Polsce i zobaczyć, jak technologie informacyjne (IT) i technologie operacyjne (OT) zbiegają się, aby zapewnić wyższą rentowność, niższe koszty operacyjne oraz krótszy czas wprowadzania produktów na rynek.

- Na całym świecie Rockwell Automation realizuje wspólnie z Partnerami i przy udziale licznej grupy ekspertów i Klientów, lokalne i regionalne inicjatywy promujące najlepsze praktyki i doświadczenia w zakresie automatyzacji i cyfryzacji zakładów produkcyjnych – powiedział Łukasz Niesłuchowski, nowy Dyrektor Rockwell Automation w Polsce.

Podczas konferencji, uczestnicy mogli także zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania Rockwell Automation: Safety, Process, Network Security, Midrange, Power Control oraz Connected Components. W tej samej części wystawienniczej swoje stoiska demonstracyjne przedstawiły także firmy z sieci partnerskiej PartnerNetwork™ - Stratus, Endress+Hauser, HMS Industrial, Mettler-Toledo, Molex, RF Ideas, Rittal, Softing, Hoffman i Posital Fraba.

- Automation University, odbywający się w Polsce już po raz kolejny, to nasza wizytówka i powód do dumy. Daje możliwość spotkania się ze specjalistami branżowymi, wymiany doświadczeń i wspólnego wyszukania najlepszych rozwiązań wspierających rozwój przedsiębiorstw. Liczba uczestników jest niewątpliwie dowodem na duże zapotrzebowanie na tego typu wydarzenia w Polsce. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy dzielić się naszą wiedzą z tak dużą grupą profesjonalistów – dodał Łukasz Niesłuchowski.

 Łącznie podczas konferencji odbyło się ponad 30 sesji, prezentacji i dyskusji panelowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij