Zgodnie z prognozą firmy IDC, specjalizującej się w badaniach rynku, 73% przedsiębiorstw staje przed koniecznością poważnych modernizacji centrów danych na skutek postępującej cyfryzacji.

Cyfryzacja wszystkich dziedzin gospodarki, przemysłu oraz handlu wymaga zapewnienia przez centra danych odpowiednich rozwiązań IT, które można szybko i łatwo nabyć oraz efektywnie i bezpiecznie eksploatować. Aby wybrać określone rozwiązanie, przedsiębiorstwa potrzebują kompleksowej oferty.

Rittal jako prekursor innowacyjnych rozwiązań IT prezentuje swoją ofertę na specjalnej stronie internetowej (www.rittal.com/it-solutions/en). Zakres oferty rozciąga się od pojedynczej szafy IT aż po gotowe kontenerowe i stacjonarne centra danych o maksymalnej modułowości i efektywności. Dostarczając modele doradcze, serwisowe i użytkowe, Rittal wspólnie z partnerami staje się ważnym towarzyszem przedsiębiorstw w ciągu całego cyklu życia centrów danych.

Odwiedzający nową stronę internetową otrzymają za pomocą kilku kliknięć konkretne informacje oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb. Optymalny wybór zapewnią obszerne, zorientowane na praktykę treści, które dotyczą takich tematów jak: Big Data, Cloud Computing i IT-Security. W kwestiach indywidualnych internauci mogą szybko i łatwo skontaktować się z ekspertami Rittal.

Poza możliwością nawiązania kontaktu, na wszystkie tematy dostępne są również dodatkowe informacje w formie białych ksiąg, broszur i referencji. Firmy mogą zapoznać się z przykładami konkretnych zastosowań (np. w temacie szybkości czy bezpieczeństwa). W ten sposób internauci mają możliwość bycia jeszcze bliżej prezentowanych wyzwań i rozwiązań. Co istotne, dzięki responsywności stronę można przeglądać na wszystkich urządzeniach mobilnych niezależnie od miejsca, w jakim znajduje się użytkownik.

Nowa strona IT Rittal jest dostępna w językach niemieckim i angielskim pod adresem: www.rittal.com/it-solutions/en

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij