Wpisz do kalendarza! Rusza nowy cykl Konferencji Technicznych!

Od wczesnej jesieni rozpoczynają się dobrze znane i chętnie odwiedzane przez zainteresowanych wdrożeniem najnowszych rozwiązań i technologii Konferencje Techniczne organizowane przez Axon Media. Jakie niespodzianki czekają na uczestników? Nowe lokalizacje to na pewno jedna z nich.
Konferencje jak zwykle zaplanowano w dobrze sprawdzającym się schemacie: merytoryczna wiedza zdobyta podczas prelekcji specjalistów + praktyczne warsztaty, na których uczestnicy mogą przestudiować case study i uzyskać konsultacje ekspertów na stoiskach.

Tematyka Konferencji obejmuje tym razem 3 główne obszary: Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych. To istotne działania wpływające na płynny przebieg produkcji, eliminacje awarii, redukcję kosztów oraz zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa. Energia i media techniczne w produkcji – tu uczestnicy skupią się na optymalnym wykorzystaniu i zarządzaniu energią elektryczną i innymi mediami technicznymi. Trzeci obszar to Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych – zastosowanie odpowiedniej techniki napędowej to ważny element zapewniający bezpieczne funkcjonowanie urządzeń, a nawet całych instalacji.

Konferencje Techniczne, które odbędą się w najbliższym sezonie:
•    Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych – 19.09, Wałbrzych (nowa lokalizacja!)
•    Energia i media techniczne w produkcji – 27 września, Łódź (nowa lokalizacja!)
•    Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych – 17.10, Toruń
•    Energia i media techniczne w produkcji – 25.10, Zielona Góra
•    Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych – 14.11, Olsztyn
•    Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych – 21.11, Szczecin
•    Automatyzacja i komunikacja sieciowa w zakładach produkcyjnych – 28.11, Bytom
•    Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych – 29.11, Bytom

W ramach spotkań dla wszystkich uczestników przewidziano imienne certyfikaty uczestnictwa oraz pakiet materiałów konferencyjnych. Dodatkowo każdej konferencji towarzyszyć będzie strefa ze stoiskami konsultacyjnymi wystawców.

W ciągu 5 lat Axon Media z sukcesem zrealizowało 53 konferencje i 63 warsztaty, w których wzięło udział 4.800 osób z całej Polski.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij