Trzydniowe warsztaty przeprowadzone przez najlepszych ekspertów, oparte na wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu tematyki gospodarki smarno-olejowej. Po raz pierwszy w Polsce!

Trzydniowe warsztaty przeprowadzone przez najlepszych ekspertów, oparte na wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu tematyki gospodarki smarno-olejowej.

Kurs zakończony międzynarodowym egzaminem MLT I - Level Machinery Lubrication Technician opracowanym przez International Council for Machinery Lubrication.

Przy współpracy firm RATO Industrial Solutions i Des-Case stworzyliśmy szkolenie umożliwiające uzyskanie niezbędnej wiedzy, która ułatwi osiągnięcie pozytywnego wyniku egzaminu MLT I organizowanego przez instytut ICML. Korzystając z wzorca „how to” ukończysz kurs, który wskaże Tobie sposoby wprowadzenia korzystnych zmian w przedsiębiorstwie.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij