XI Forum Stali Nierdzewnych, 08.11.2018, Hotel Courtyard by Marriott, Katowice „Stal nierdzewna w przemysłach wysokiej czystości”

FORUM, którego organizatorem jest FOCUS NIERDZEWNE, to najlepsza w Polsce profesjonalna platforma spotkań ekspertów z branży stali nierdzewnych, dająca okazję do wymiany poglądów i doświadczeń. Wydarzenie to adresowane jest do producentów, dystrybutorów, przetwórców i użytkowników stali nierdzewnych z wielu gałęzi przemysłowych w Polsce.

Na FORUM poruszane są zagadnienia dotyczące aktualnych trendów i innowacyjnych rozwiązań w zakresie zastosowań, przetwarzania i wykorzystania stali nierdzewnej w różnych sektorach przemysłu. Prezentacje będą dotyczyć zarówno aspektów technologicznych, jak i ekonomicznych. W jednym z paneli poruszone zostaną tematy zastosowania stali nierdzewnej w różnych instalacjach przemysłowych: wodnych, gazów technicznych, specjalnych i laboratoryjnych. Pozostałe sekcje będą dotyczyć tematu czystości w stalach nierdzewnych w przemyśle chemicznym, w spawalnictwie, w przemyśle 4.0 i w logistyce.

Prelegentami wydarzenia będą przedstawiciele środowiska akademickiego i naukowego: z Politechniki Gdańskiej, Krakowskiej, Śląskiej i Instytutu Spawalnictwa oraz eksperci z hut europejskich, z sektora dystrybucji, z firm przetwarzających lub wykorzystujących w produkcji stal nierdzewną, a także dostawcy komplementarnych usług i technologii dla branży (m.in. Chimimeca, Invest-Tech, Orbitgaz, Reckitt Benckiser Production). Moderatorem wydarzenia będzie dr inż.Zbigniew Brytan z Politechniki Śląskiej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij