Trójgeneracja, to jednoczesne wytwarzanie energii elektrycznej, ciepła i chłodu. Jest to aktualnie priorytetowy projekt w zakładzie produkcyjnym Kellogg’s, którego realizację rozpoczęto w 2018 roku.

Projekt pozwoli na optymalizację kosztów dostarczanych mediów oraz przyczyni się do spełnienia globalnego zobowiązania koncernu Kellogg’s dotyczącego zrównoważonego rozwoju. Zgodnie z treścią zobowiązania, firma Kellogg’s zamierza do 2020 roku zredukować o 15% emisję gazów cieplarnianych do powietrza oraz zwiększyć liczbę technologii „low carbon” w swoich fabrykach o 50%. Uruchomienie instalacji oraz integrację z istniejącymi systemami utility planowane jest na początek 2020 roku.

Na temat trójgeneracji jak również innych zagadnień związanych z zarządzaniem mediami w zakładach produkcyjnych będziemy rozmawiać podczas spotkania MEDIA TECHNICZNE W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM – PODEJŚCIE HOLISTYCZNE, które odbędzie się w dniach 18-19-20 września 2018 r.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij