20 – 22 września 2018 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się V edycja Europejskiego Kongresu Lean Manufacturing.

Kongres Lean to miejsce, w którym spotykają się prezesi, dyrektorzy, managerowie oraz wszyscy pasjonaci lean zarówno z branży produkcyjnej, jak i usługowej, a także medycznej! Swoje wystąpienia wygłoszą eksperci, którzy z sukcesem wdrażają lean management w firmach w Polsce i za granicą! Będzie to również świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz do dyskusji z szerszym gronem praktyków.

Tegoroczna V edycja różni się od pozostałych – ponieważ przygotowaliśmy nową formułę wydarzenia. W tym roku Kongres Lean to trzy inspirujące dni:
I dzień – czyli, część plenarna wydarzenia, podczas której m.in.: będzie można wysłuchać prelekcji doświadczonych praktyków. Po każdej przemowie uczestnicy będą mieli możliwość dopytać o nurtujące szczegóły naszych ekspertów. Co więcej celem kongresu jest także nawiązywanie relacji biznesowych, dlatego umożliwiamy to i udostępniamy wszystkim uczestnikom przestrzeń, w której można poznawać nowe osoby, wymieniać się doświadczeniem i dobrymi praktykami...a może nawet nawiązywać nową współpracę?
W tym roku wysłuchamy prelekcji na temat:
•    Digitalizacji w optymalizacji procesów: Aplikacja do stworzenia zintegrowanego zrozumienia procesu - Sven Neppessen – Business Excellence & Transformation (ES.ER) Deutsche Bahn AG
•    Praktycznego zastosowania narzędzi LEAN w pracowni lekarza patomorfologa jako odpowiedzi na bolączki nie-systemu nie-służby nie-zdrowia - Maciej Środa – Lekarz patomorfolog Prywatna Pracownia Patologii
•    Andrzej Tokarz – Manager Jednostki Produkcyjnej Spawalnia FCA Poland SA odpowie na pytanie: Jak to się dzieje, że niestandardowe auta powstają w standardowym procesie produkcyjnym?
•    Przedstawiciel SPONSORA GOLD - Jacek Paszek – CEO eDokumenty Sp. z o.o. – jak detektyw wyruszy w poszukiwaniu zaginionych minut w pracy – i opowie o case study wybranych procesów zoptymalizowanych z użyciem systemu Ready_™ Business Operating System

Gościem Specjalnym Kongresu będzie Krzysztof Wielicki – alpinista, himalaista, wspinacz światowego formatu, kierownik narodowej zimowej wyprawy na K2 2017/2018. Podczas swojego przemówienia opowie o budowaniu celów, motywowaniu członków zespołu, a także optymalizacjach, które członkowie wypraw stosują na ośmiotysięcznikach. Tego nie można przegapić!

II dzień -  to study visits. W tym roku odwiedzimy:
- lidera i niedościgniony wzór Lean Management - czyli fabrykę Toyoty w Wałbrzychu
- Fiat Chrysler Automobiles  w Tychach
- Lear Corporation w Tychach
- OZAS-ESAB w Opolu
Na miejscu uczestnicy będą mieli możliwość zajrzeć w każdy zakamarek fabryki i podejrzeć jak Lean stosuje się u najlepszych!

III dzień – to warsztaty z symulacją produkcyjną. Podczas nich uczestnicy poznają m.in.: zasady szczupłego zarządzania, narzędzia stosowane w Lean Manufacturing, a także mierniki efektywności procesów.

Agenda programu oraz wszystkie szczegóły dostępne są na www.kongreslean.pl
Co trzeba zrobić, aby dołączyć do wydarzenia?
Wystarczy wejść na stronę www.kongreslean.pl w zakładkę rejestracja i wypełnić formularz zgłoszeniowy!

Zapraszamy!
Brainstorm Group

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij