Dnia 27 września 2018 r. w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbędzie się VI edycja wydarzenia, które po raz pierwszy zagości na Podkarpaciu. Poprzednie edycje realizowane w innych regionach zgromadziły łącznie ponad 700 uczestników.

Wiodąca tematyka tegorocznego Spotkania to "Przemysł i procesy produkcyjne - optymalizacja i pomiary", formuła przewiduje:
- wykłady oraz case study - prelekcje przedstawicieli przemysłu, product managerów oraz branżystów
- stoiska tematyczne - prezentacje nowoczesnych rozwiązań i urządzeń, wsparcie doradców technicznych i dostawców

W programie Spotkania m.in.:
- Zarządzanie Energetyczne jako sposób na optymalizację kosztów przedsiębiorstwa
- Przyrządy kontrolno-pomiarowe dla służb utrzymania ruchu
- Kontrola parametrów jakości energii elektrycznej w zakładzie przemysłowym
- Elementy układów pomiarowych i kompensacji mocy biernej w sieciach nn i SN
- Bezpieczeństwo maszyn

Wydarzenie skierowane jest do automatyków, kierowników utrzymania ruchu, energetyków, dyrektorów technicznych, kierowników produkcji oraz konstruktorów z regionu Podkarpacia oraz województw sąsiadujących.

Szczegółowe informacje na temat Spotkania, w tym dokładny program wykładów oraz warunki uczestnictwa znajdują się na stronie: https://astat.pl/szkolenia/harmonogram-szkolen/rsiia-27-09-2018/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij