Bezpieczeństwo i higiena pracy są w przemyśle traktowane niezwykle poważnie. Nic dziwnego. Wystarczy chwila nieuwagi czy jedno zachowanie wbrew odgórnym ustaleniom i wypadek gotowy.

O organizacji miejsca pracy i bezpieczeństwie z niej wynikającym sporo wiedzą Japończycy. Metodyka 5S stosowana w szczupłym zarządzaniu (ang. lean management) omawia pięć podstawowych filarów, które musi spełniać bezpieczne miejsce pracy [1]. 5S angażuje wszystkich pracowników firmy i opiera się na ich współpracy
i świadomym wykonywaniu nawet rutynowych czynności. 5S zakłada, że porządek łatwiej utrzymać dzięki dobrym nawykom stosowanym codziennie niż jednorazowym wielkim zmianom.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij