Od umiejętnego zaplanowania, a następnie zarządzania energią i mediami technicznymi w znacznej mierze zależy płynna produkcja oraz minimalizacja kosztów. Zapraszamy na bezpłatną Konferencję Techniczną Axon Media.

Termin: 25 października, g. 9:00-15:30
Miejsce: Zielona Góra, GRAPE TOWN HOTEL, al. Wojska Polskiego 79
Zasady udziału: dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych - wydarzenie jest bezpłatne

Skondensowana wiedza i wymiana doświadczeń w dobrze sprawdzającym się schemacie: prelekcje + warsztaty + konsultacje ekspertów – konferencję oparto na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych.
Zapraszamy wszystkich specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji i uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie na wydarzenie organizowane w Zielonej Górze. Jeden dzień, kilkanaście konkretnych i sprawdzonych rozwiązań prezentowanych osoby zawodowo związane z tematem,  dwa praktyczne warsztaty. To doskonała okazja do przeprowadzania rozmów B2B, zdobycia nowych kontaktów oraz pogłębienia know-how.

Dla kogo?
prezesi i właściciele zakładów produkcyjnych, kierownicy, szefowie i pracownicy działów UR,  kierownicy i pracownicy działów produkcji, pracownicy działów technicznych, specjaliści do spraw energii, doradcy energetyczni, osoby odpowiedzialne za zarządzanie energią, kierownicy i pracownicy działów serwisu i remontów, kadra odpowiedzialna za zakup sprzętu, maszyn i urządzeń, pracownicy pionu jakości.

TEMATY KONFERENCJI:
•    Korzyści z wykorzystania  izolacji termicznej w zakładach produkcyjnych
•    Sprężone powietrze – medium o niedocenianym potencjale oszczędności
•    Instalacje do odzysku ciepła od maszyn i procesów produkcyjnych
•    Inteligentna dystrybucja prądu
•    Korzyści z wykorzystania kamer termowizyjnych w zakładach produkcyjnych
•    Oszczędność energii i niezawodność urządzeń dzięki technologii ultradźwiękowej
•    Optymalny dobór bezpieczników i kabli w produkcji
•    Instalacje próżni centralnej
•    Redukcja czasów przestojów
•    Diagnostyka maszyn – ocena skuteczności istniejących obecnie na rynku technik pomiarowych

Uzupełnieniem prelekcji są praktyczne warsztaty – na nich uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia przykładów i problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

WARSZTATY:
1.    Energia pod kontrolą
Eksperci zaprezentują, jak samodzielne zbudować układ monitoringu energii elektrycznej, jak skonfigurować i sparametryzować stworzone zestawy, jak łączyć poszczególne układy w system sieciowy oraz jakie są możliwości nadrzędnego systemu zarządzania energią.
2.    Nowoczesne rozwiązania z zakresu diagnostyki maszyn w praktyce
Poznasz w praktyce pracę ze zbieraczami danych, metodykę centrowania maszyn oraz wykorzystanie ultradźwięków w prostej diagnostyce.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym: Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Organizacji Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju, Parku Naukowo - Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Co otrzymasz w ramach uczestnictwa?
•    udział w prelekcjach i wybranym warsztacie
•    przerwy kawowe i ciepły poczęstunek
•    imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji
•    pakiet materiałów konferencyjnych
•    dostęp do prasy branżowej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij