Jak umiejętnie dobierać technologie i jednocześnie podejmować korzystne biznesowo decyzje? Tego dowiesz się podczas Konferencji Technicznej „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”.

Lokalizacja:
Hotel Dana, Aleja Wyzwolenia 50, Szczecin
Data rozpoczęcia:
21.11.2018
Data zakończenia:
21.11.2018
Strona www:
http://www.axon...

Konferencja Techniczna „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych” to cały szereg istotnych zagadnień branżowych. Prelegenci skupią się m.in na kwestii pełnej diagnostyki i wizualizacji awarii w oparciu o systemy zdecentralizowane, poruszą zagadnienia związane z systemami pozycjonowania wizyjnego i systemu AGV. Uczestnicy uzyskają informacje o sprawdzonych pomysłach na składowanie różnorodnych towarów oraz o tym jak wykorzystać przestrzeń i uniknąć pomyłek. Dowiedzą się także o działaniu, funkcjonalności i zarządzaniu flotą robotów. W programie zaplanowano również przestrzeń na zagadnienia związane z bezpieczeństwem. Prelegenci przybliżą ELOshield2 – system detekcji osób, wózków widłowych oraz niebezpiecznych stref, który chroni m.in. pieszych i infrastrukturę. Poruszone zostaną także tematy dotyczące: energooszczędnego rozwiązania z zakresu napędów elektrycznych, monitorowania procesu produkcyjnego i nowoczesnej technologii w intralogistyce (zastosowanie łatwo skalowalnych modułów I/O cyfrowych i modułów o klasie ochronności IP67 dla instalacji rozproszonych). Fachowcy pochylą się nad dylematami związanymi z transportem wewnątrzzakładowym oraz architekturą środowiska informatycznego w magazynie. Zgromadzeni zobaczą także krótką prezentację prostego systemu WMS.

Poza częścią prelekcyjną konferencji jej integralną cześć stanowią stoiska wystawiennicze, praktyczne warsztaty oraz konsultacje eksperckie.

W CZASIE KONFERENCJI ZOSTANIE PORUSZONYCH PONAD 9 TEMATÓW ŚCIŚLE ZWIĄZANYCH Z KWESTIAMI INTARLOGISTYKI:

 •          Decentralizacja instalacji i skrócenie czasu przestojów
 •          Systemy pozycjonowania oraz identyfikacji w branży intralogistycznej
 •          Jak skutecznie usprawnić procesy magazynowe?
 •          Roboty mobilne - logistyka wewnątrz zakładowa
 •          Tarcza ochronna dla wózków widłowych
 •          Energooszczędne rozwiązanie z zakresu napędów elektrycznych
 •          Traceability w systemach produkcji
 •          Praktyczne zastosowanie nowoczesnej technologii w intralogistyce - kompleksowe połączenie systemów bezpieczeństwa aż po systemy wizyjne
 •          Automatyczna identyfikacja towarów na linii produkcja – magazyn z wykorzystaniem systemu  WMS

PO CZĘŚCI PRELEKCYJNEJ DLA UCZESTNIKÓW ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE DWA PRAKTYCZNE WARSZTATY:

WARSZTAT 1: Jak zwiększyć wydajność procesów magazynowych bez dodatkowych kosztów związanych z nową powierzchnią, mimo zakładanego wzrostu ilości zamówień

Dowiesz się jak wybrać odpowiedni system regałów automatycznych, by z powodzeniem zastąpił i jednocześnie zoptymalizował dotychczasowy magazyn tradycyjny oraz jak wpłynie to na ilość pracowników obsługujących zamówienia. Obliczysz takie zwrot z inwestycji w regały automatyczne.

WARSZTAT 2: Roboty mobilne - konfiguracja, zarządzanie flotą robotów

Dowiesz się jak stworzyć mapę obszaru przy użyciu robota mobilnego. Jak zarządzać jednym robotem i flotą robotów mobilnych.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym: Krajowej Izby Gospodarczej.

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

Co otrzymasz w ramach uczestnictwa?

 •          udział w prelekcjach i wybranym warsztacie
 •          imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji
 •          pakiet materiałów konferencyjnych
 •          dostęp do prasy branżowej   
 •          zapewnione przerwy kawowe i ciepły poczęstunek

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij