Rentowne i skuteczne rozwiązania UR to kluczowy cel każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego. Wiele rozwiązań i nowości zostanie zaprezentowanych podczas Konferencji Technicznej „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”.

Lokalizacja:
Hotel HP Park, al. Warszawska 119, Olsztyn
Data rozpoczęcia:
14.11.2018
Data zakończenia:
14.11.2018
Strona www:
http://www.axon...

 

Podczas Konferencji „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” na uczestników czekają: prezentacje + praktyczne warsztaty + konsultacje specjalistów. Na wszystkie pytania i poszczególne problemy gości odpowiedzą fachowcy i praktycy. Zdobywanie nowych informacji od osób, które z sukcesem wdrożyły w wielu firmach rentowne oraz skuteczne rozwiązania UR to najefektywniejszy sposób na podnoszenie swoich umiejętności i usprawnianie procesu produkcji.

Dla kogo?

Prezesi i właściciele zakładów produkcyjnych, kierownicy, szefowie i pracownicy działów UR, kierownicy i pracownicy działów produkcji, pracownicy działów technicznych, kierownicy i pracownicy działów serwisu i remontów, kadra odpowiedzialna za zakup sprzętu, maszyn i urządzeń, pracownicy pionu jakości.

W programie m.in.: najnowsze rozwiązania oparte o podczerwień do diagnostyki zakładów, kontrola przestrzenna – zadania dla skanerów i czujników optycznych 2-D, bezpieczniki topikowe dla Służb Utrzymania Ruchu, nowoczesne systemy zasilania, czystość w obszarze produkcji – przyjazne środowisko pracy, praktyczne zastosowanie bezprzewodowego systemu Wi-Care do diagnostyki maszyn w Przemyśle 4.0, diagnostyka maszyn – ocena skuteczności istniejących obecnie na rynku technik pomiarowych, IO-Link – więcej niż parametryzacja, niezawodność urządzeń i oszczędność energii dzięki technologii ultradźwiękowej, komponenty związane z bezpieczeństwem – dobra i zła praktyka przy projektowaniu układów pneumatycznych i elektropneumatycznych, optymalizacja pracy warsztatu, redukcja czasów przestojów, niezawodne kable dla przemysłu

Warsztaty:

1. IO-LINK W PRAKTYCE

Praktyczne porady z zakresu technicznych podstaw, rozwiązań i przykładowych aplikacji związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link. Warsztaty połączą tematykę praktycznych aspektów uruchamiania aplikacji opartych o interfejs IO-Link i metodykę integracji systemu ze sterownikami PLC oraz możliwości diagnostyki urządzeń i prezentację praktycznych narzędzi, usprawniających pracę z IO-Link.

2. SKUTECZNE DIAGNOZOWANIE MASZYN NA PODSTAWIE POMIARÓW DRGAŃ

Podczas warsztatów zaprezentowane zostanie intuicyjne urządzenie do automatycznej diagnostyki maszyn SMC (Smart Machine Checker). Uczestnicy przetestują i samodzielnie wykonają serię pomiarów na stanowiskach testowych. Sprawdzona zostanie także funkcja automatycznej diagnostyki na konkretnych uszkodzeniach maszyn.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym Krajowej Izby Gospodarczej.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Co otrzymasz w ramach uczestnictwa?

•          udział w prelekcjach i wybranym warsztacie

•          przerwy kawowe i ciepły poczęstunek

•          imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji

•          pakiet materiałów konferencyjnych

•          dostęp do prasy branżowej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij