Intralogistyka ma znaczący wpływ na całościowe koszty produkcyjne i sprawną realizację celów. Po wiedzę z tego zakresu zapraszamy na konferencję „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych”.

Tematyka szczecińskiej konferencji stanowić będzie doskonałą okazję do zapoznania się z nowościami technicznymi i produktami, które pojawiły się na rynku oraz z doświadczeniami firm, które usprawniały w ostatnim czasie procesy intralogistyczne i produkcyjne. W programie wydarzenia, oprócz kilkunastu prelekcji, ujęto także dwa specjalne warsztaty – pierwszy o optymalizacji przestrzeni magazynowej w sytuacji wzrostu zamówień bez generowania dodatkowej powierzchni i kosztów, a drugi – o praktycznej stronie robotyzacji logistyki wewnątrzmagazynowej.

Efektywna formuła

Podczas konferencji „Nowoczesne rozwiązania i systemy intralogistyczne w zakładach produkcyjnych” prelegentami i ekspertami będą osoby zajmujące się na co dzień intralogistyką, dzięki czemu rozmowy toczące się podczas wydarzenia i omówione rozwiązania mogą zostać przełożone na działania praktyczne. Sprzyja temu formuła Konferencji Technicznej łącząca cykl prelekcji z prezentacjami, warsztatami i stoiskami konsultacyjnymi.

W programie m.in.

·         Systemy pozycjonowania oraz identyfikacji w branży intralogistycznej

·         Jak skutecznie usprawnić procesy magazynowe? Składowanie, eliminacja pomyłek.

·         Roboty mobilnych do logistyki wewnątrz zakładowej

·         Tarcza ochronna- system detekcji osób, wózków widłowych oraz niebezpiecznych stref

·         Energooszczędne rozwiązania z zakresu napędów elektrycznych

·         Traceability w systemach produkcji

·         Decentralizacja instalacji i skróceniu czasu przestojów – diagnostyka i moduły bezpieczeństwa

·         Automatyczna identyfikacja towarów na linii produkcja – magazyn z wykorzystaniem systemu WMS

·         Kiedy transport wewnątrzzakładowy ma sens, a kiedy jest stratą?

 

Dwa praktyczne warsztaty (do wyboru):

WARSZTAT 1: Jak zwiększyć wydajność procesów magazynowych bez dodatkowych kosztów związanych z nową powierzchnią, mimo zakładanego wzrostu ilości zamówień

WARSZTAT 2: Roboty mobilne - konfiguracja, zarządzanie flotą robotów

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym: Krajowej Izby Gospodarczej, Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Klastra Metalowego Metalika.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij